Фарби для тканини серія «ColorMax»

Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 1000 грн
Дозволяє пофарбувати тканину за температури 60°-90°

Як використовувати:
Можна завантажити тканину або річ у ємність із розчином на 15-20 хвилин. Або ж використовувати в пральній машинці, встановивши програму Бавовна 60 ° -90 °.
Засіб для видалення кольору з тканини
Ефективно нейтралізує барвник до світлих тонів ледь помітного вихідного, первісного кольору та світлих тонів сірого, бежевого, а також білого кольору.

За допомогою ремувера можна видалити з білої тканини сліди линяння (міграції кольору), отримані в результаті спільного прання з кольоровими речами. Засіб допоможе повернути оригінальний вигляд текстилю білого кольору.
Вмісту 1 пакета достатньо для знебарвлення 800 г тканини
Застосування
1. У ємність (каструля, тазик, відро) вилити окріп у кількості 5-7 літрів. Висипати Remover, енергійно перемішати (роботу здійснювати у захисних рукавичках з використанням зручних щипців тощо).

Вмісту 1 пакета достатньо для знебарвлення 800 г тканини.

2. Завантажити виріб повністю в розчин, енергійно помішуючи та перевертаючи тканину у розчині до повного видалення кольору. Час видалення кольору залежить від індивідуальних особливостей виробу та триває в середньому від 15 до 30 хв.

Середня температура дії 90-60°С, допускається зниження температури протягом 15-30 хвилин.

3. Після знебарвлення виріб необхідно прополоскати 5-7 разів, потім віджати і фарбувати у вологому вигляді або після сушіння.
Даруємо подарунки
Надішліть відгук про нашу фарбу з фотографіями «до-після» та отримайте 150 бонусів в рахунок наступної покупки (1 бонус = 1 грн.)
Відгуки покупців

Марія
м. Харків
Завдяки Вашим яскравим фарбам у мого сина наприкінці січня вийшов оригінальний та яскравий День народження. Друзі були у захваті. Зараз знову у мене виникла ідея, зайшла на Ваш сайт та побачила, що можна поділитися тим, що вийшло. Діти фарбували нові футболки, звичайні білі. Тепер носять їх і не знімають)) Дякуємо за якісні фарби серії "Promo"!
Для яких тканин можна використовувати фарбник?
Бажання відновити привабливість речі чи надати їй нове кольорове звучання цілком реалізовано завдяки великому вибору барвників для тканини. Але для цього потрібно розібратися, з якого матеріалу зроблена ваша річ і який барвник для цієї тканини слід використовувати. Радимо дотримуватися таких правил:
 • 1
  Перш, ніж купити барвник для тканини, подивіться на бирку речі, що підлягає фарбуванню. Там вказано склад матеріалу, з якого виготовлено цю річ.
 • 2
  Найкращим чином фарбуються тканини з матеріалу натурального походження: льон, бавовняні тканини, шовк, шерсть і т. д. Непогано піддається повторному фарбуванню барвником для тканини та змішаний матеріал, у складі якого міститься 30-40% натуральних складових. Складніше фарбувати повністю синтетичні речі.
 • 3
  Слід також враховувати, що біла тканина може бути якісно пофарбована барвником будь-якого кольору будь-якої тональності колірної гами. Якщо річ має темні відтінки, то відновлення її зовнішнього вигляду потрібно застосовувати барвник, відповідний первісному відтінку. Є варіант знебарвлення такої речі спеціальним препаратом для зняття фабричного барвника, після чого можна використовувати барвник для тканини будь-якого кольору.
 • 4
  На якість фарбування впливає також щільність тканини. Найбільш невибагливі щодо фарбування бавовна, денім (джинсова тканина). Для цих тканин можна вибирати практично будь-який барвник та фарбувати їх будь-яким способом.
У нас ви можете купити якісну фарбу-барвник для тканини, не виходячи з дому! Все ще вагаєтесь?
Подивіться каталог ще раз.

Якщо не можете визначитися – наші фахівці вам допоможуть!
+38 063 284 8697
+38 068 661 0940
eurokraskaform@gmail.com


Графік: понеділок – п'ятниця
(9:00 - 17:00)

Вихідні: субота - неділя

Замовлення приймаємо 24/7