Про нас

У наші дні споживач стикається з проблемою старіння і зносом, вигорянням шкіряного матеріалу, що є нормальним, природним процесом, але сучасні технології дозволяють дати друге життя, вдихнути друге дихання, здавалося б, безповоротно зносився, втратили привабливість виробам зі шкіри, шкіряній , а також взуття з гладкої та замшевої шкіри. Запропоновані нами оздоблювальні матеріали дозволяють пофарбувати, надати знову привабливого вигляду улюбленим нами виробам.
Точне забарвлення нашої інтернет-колерової студії дозволяє підібрати колір найскладнішими кольоровими комбінаціями, отримати точний відтінок з корекцією на глянець або матовість.
Застосування революційних технологічно нових оздоблювальних матеріалів дозволяє запропонувати споживачеві послуг із реставрації, широкий асортимент аппретур та фарб.
Гнучкий підхід до кожного клієнта в особистій індивідуальності окремого випадку, дозволяє нам здобути найкращі відгуки та відгуки наших клієнтів.
Будь-який колір (відтінок) шкір, що втратили яскравість і кольоровість після детального вивчення та розгляду, буде заповнений широкою гамою колірних відтінків, що дозволить вам знову насолодитися застосуванням та використанням нововідреставрованого одягу, меблів, взуття.
Точне забарвлення кольору ‒ запорука успішного виконання реставраційних робіт.
Напевно, багато хто з нас іноді замислювався про надання шкіри автосалону нормального, оновленого вигляду.Спроба знайти хоч якусь інформацію з цього питання, приводила споживача до рекламних статей про пропозицію виконання фарбувальних робіт або широкий асортимент різної косметики для взуття, шкіри, яка, зрештою, є лише косметикою і не дає міцних, стійких покриттів на поверхні. шкіри, а найчастіше і шкідлива. Послуги майстерень із фарбування часто відрізняються неприйнятними та необґрунтованими цінами на послуги з фарбування шкіри автосалонів.
Але, адже особисті питання щодо відновлення кольору та стану автосалону клієнти здатні вирішити самостійно за мінімальних витрат. А результат часто перевершує навіть іменитих майстрів. Запорука успіху у правильному підборі-колеруванні кольору, детальному вивченні характеру покриття на шкірі. Що ми із великим професійним підходом можемо запропонувати споживачеві.

Послуги з СЕО просування та контекстної реклами в Google виконує сайт GO Digital.
Відгуки
Викторія, 11.10
Більше року не могла знайти фарбу для мого шкіряного взуття зеленого кольору, потерлася в районі шкарпеток, викидати було не варіант, тому що до пуття не встигла ганьбити черевики. У магазинах пропонували чорні та коричневі, а в цій компанії підібрали той потрібний мені колір. Додала взуттю друге життя. У нас є ще потерте замшеве взуття, для нього теж замовлятимемо фарбу від цієї компанії, благо, надається величезна колірна палітра.
Віктор, 08.10
ЄВРОТЕХНОЛОГІЯ зарекомендувала себе як професіонали своєї справи, робив у них вибірку фарби! До клієнтів вони відносять доброзичливо, ввічливо, розповіли всі плюси та мінуси фарб, також допомогли підібрати оптимальну для мене, ціна у них не завищена. А якість дуже хороша. Свою роботу хлопці виконали дуже швидко, що мене і втішило, тепер можна оновлювати салон і не боятися за якість фарби. Спасибі вам велике. Ціна якості на найвищому рівні!
Дмитро, 05.10
Іноді настає такий час, що треба оновити колір, ну ось просто старий витріщився і вже не приносить те колишнє задоволення. Так ось хотів би сказати спасибі хлопців із студії ЄВРОТЕХНОЛОГІЇ. Вони змогли підібрати найяскравіший та найкращий колір (фарбу) для обновки, зробили все максимально швидко та точно, професіонали своєї справи. Тепер салон авто заграв новими кольорами! Ціну поставили хорошу, а за якість і навіть не сумнівався. Тепер знатиму куди звертатися за підбором фарби.