Про нас

У наші дні споживач стикається з проблемою старіння і зносом, вигорянням шкіряного матеріалу, що є нормальним, природним процесом, але сучасні технології дозволяють дати друге життя, вдихнути друге дихання, здавалося б, безповоротно зносився, втратили привабливість виробам зі шкіри, шкіряній , а також взуття з гладкої та замшевої шкіри. Запропоновані нами оздоблювальні матеріали дозволяють пофарбувати, надати знову привабливого вигляду улюбленим нами виробам.
Точне забарвлення нашої інтернет-колерової студії дозволяє підібрати колір найскладнішими кольоровими комбінаціями, отримати точний відтінок з корекцією на глянець або матовість.
Застосування революційних технологічно нових оздоблювальних матеріалів дозволяє запропонувати споживачеві послуг із реставрації, широкий асортимент аппретур та фарб.
Гнучкий підхід до кожного клієнта в особистій індивідуальності окремого випадку, дозволяє нам здобути найкращі відгуки та відгуки наших клієнтів.
Будь-який колір (відтінок) шкір, що втратили яскравість і кольоровість після детального вивчення та розгляду, буде заповнений широкою гамою колірних відтінків, що дозволить вам знову насолодитися застосуванням та використанням нововідреставрованого одягу, меблів, взуття.
Точне забарвлення кольору ‒ запорука успішного виконання реставраційних робіт.
Напевно, багато хто з нас іноді замислювався про надання шкіри автосалону нормального, оновленого вигляду.Спроба знайти хоч якусь інформацію з цього питання, приводила споживача до рекламних статей про пропозицію виконання фарбувальних робіт або широкий асортимент різної косметики для взуття, шкіри, яка, зрештою, є лише косметикою і не дає міцних, стійких покриттів на поверхні. шкіри, а найчастіше і шкідлива. Послуги майстерень із фарбування часто відрізняються неприйнятними та необґрунтованими цінами на послуги з фарбування шкіри автосалонів.
Але, адже особисті питання щодо відновлення кольору та стану автосалону клієнти здатні вирішити самостійно за мінімальних витрат. А результат часто перевершує навіть іменитих майстрів. Запорука успіху у правильному підборі-колеруванні кольору, детальному вивченні характеру покриття на шкірі. Що ми із великим професійним підходом можемо запропонувати споживачеві.

Послуги з СЕО просування та контекстної реклами в Google виконує сайт GO Digital.
Відгуки
 • Маріана Шилова
  м. Дубно
  Замовляла фарбу чорного кольору, джинси та куртка пофарбувалися дуже добре, колір як новий, раджу всім до використання, але я не повірила, що можна використовувати у пральній машині без шкоди для її елементів, і вирішила перевірити))) але це дійсно так фарба не пристає ні до пластмаси ні до піддону у душі, ні до рукавичок, тому наступного разу полегшу собі завдання просто завантаживши все до пральної машини...

  ★★★★
 • Станіслав Зайцев
  сел. Молодіжне
  Фарба гарна. Зафарбувала мої штани повністю, плям немає. Дуже задоволений результатом. Дякуємо продавцеві, зв'язувалися по телефону, все мені докладно пояснив.


  ★★★★★
 • Ганна Подоляк
  м. Харків
  Супер фарба! Сукня як нова! Найголовніше, що пральна машинка зовсім не постраждала, нічого, крім речі, не пофарбувалося. Замовила ще, щоб пофарбувати сукню доньці. Дуже чекаю на фарбу!

  ★★★★
+38 063 284 8697
+38 068 661 0940
eurokraskaform@gmail.com


Графік: понеділок – п'ятниця
(9:00 - 17:00)

Вихідні: субота - неділя

Замовлення приймаємо 24/7