Серія Proline Promo "Denim jeans" синя низькотемпературна фарба-барвник

495,00
грн

Інструкція з фарбування при 60 градусах:


1.При  t 60° можна фарбувати тканини, до складу яких входять натуральні волокна: бавовна, віскоза, льон, шовк.

2.Якщо тканина має у своєму складі великий відсоток синтетичних волокон, то колір може бути менш насиченим. У деяких випадках для більш яскравого та стійкого фарбування (наприклад для рушників та для виробів з високотемпературними та частими праннями після фарбування) потрібно підвищити температуру фарбування до + 90°С

3. Натуральна шерсть при фарбуванні може дати усадку.

4.Важливо!100% синтетика не фарбується!

5. Перед фарбуванням речі необхідно випрати і видалити плями (плями жиру, клею, жуйки, фарби і т.д.). Плями від засобу для виведення плям, відбілювача важко піддаються фарбування. У таких випадках необхідно збільшити дозування барвника та час фарбування.

6.Для виробу вагою 500 г води необхідно 5-7 л, 15 г барвника.
Щоб підтонувати, освіжити колір виробу необхідно 15 г фарбника на 500 г сухої ваги тканини, якщо виріб необхідно кардинально перефарбувати в інший колір, то барвника необхідно 20-30 г на 500 г тканини.

7.При фарбуванні виробів у ємності необхідно нагріти воду до потрібної температури, додати барвник (попередньо розведений у склянці з окропом), добре перемішати до повного розчинення і можна занурювати виріб. Час фарбування до 30 хв. Інтенсивність кольору залежить від температури, часу фарбування та дозування барвника. Для рівномірного фарбування виріб під час фарбування необхідно постійно помішувати.


8.Низькотемпературний барвник підходить для фарбування в техніці "tie-dye". Для цього необхідно в гарячій воді розвести барвник і наносити на заздалегідь підготовлений виріб, пов'язаний вузликами.

9. Щоб уникнути подальшого линяння, річ після фарбування необхідно добре прополоскати 3-4 рази до прозорої води.

10. При фарбуванні виробів у пральній машині програму вибираємо «бавовна 50-60°». Важливо! Вибрати програму без попереднього замочування. Барвник кладемо безпосередньо в барабан, завантажуємо виріб, вивернуте навиворіт. Барвник не фарбує сам барабан та гумовий ущільнювач. Після фарбування пральну машинку прогнати вхолосту (без речей) з пральним порошком на програмі "бавовна 40-60°".

11. Пофарбовані речі у майбутньому необхідно прати окремо від світлих речей.

*150 г достатньо для фарбування 10 пар штанів або 20 футболок.

Наявність:  В НАЯВНОСТІ

Вес: 150г.

Похожие товары