Жовта низькотемпературна фарба-барвник для тканини, 15 г

В-002
65,00
грн
Інструкція з фарбування текстилю при 50 градусах

 1. При температурі 50-60° та вище можна фарбувати тканини, до складу яких входять натуральні волокна: хлопок, віскоза, льон, шовк.

 2. Якщо тканина має у складі великий відсоток синтетичних волокон, то колір в результаті може бути менш насиченим.

 3. Натуральна вовна під час фарбування може “збігтися” (стати меншою).

 4. Важливо! Шкіра і 100% синтетика не фарбується!

 5. Перед фарбуванням речі необхідно випрати - особливо плями жиру, клею, жуйки, фарби тощо. Плями від засобу для виведення плям, відбілювача важко піддаються фарбуванню. У таких випадках необхідно збільшити дозування барвника і час фарбування

 6. Для виробу вагою 500 грам необхідно 5-7 літрів води, 10-15 грам барвника, 1 столова ложка прального порошку, 2-3 столових ложок солі. Щоб надати тон, освіжити колір виробу необхідно 1 грам барвника на 100 грам сухої ваги тканини. Якщо виріб необхідно кардинально перефарбувати в інший колір - необхідно 2 грами барвника на 100 грам тканини.

 7. При фарбуванні виробів в ємності необхідно нагріти воду до потрібної температури, додати барвник (попередньо розведений в склянці окропом), пральний порошок, сіль, добре перемішати до повного розчинення і тоді можна занурювати виріб. Час фарбування - до 30 хвилин. Інтенсивність кольору залежить від температури, часу фарбування і дозування барвника.

Для рівномірного фарбування виріб необхідно постійно помішувати в ємності.

 8. Низькотемпературний барвник підходить для фарбування в техніці «Tie-dye». Для цього необхідно в гарячій воді розвести барвник і наносити на заздалегідь підготовлений виріб, пов'язаний вузликами.

 9. Щоб уникнути подальшої линьки виробу після фарбування необхідно добре виполоскати річ 3-4 рази до прозорої води.

 10. При фарбуванні виробів в пральній машині необхідно обрати програму «Бавовна 50-60 градусів» та вище.
Важливо вибрати програму БЕЗ попереднього замочування. Барвник, пральний порошок і сіль кладемо безпосередньо в барабан. Виріб, що ви фарбуєте, необхідно вивернути навиворіт.. Барвник не фарбує сам барабан і гумовий ущільнювач. Після фарбування пральну машинку треба прогнати “в холосту” (без речей) з пральним порошком на програмі бавовна 50-60 градусів та вище.

 11. Пофарбовані речі в майбутньому необхідно прати окремо від світлих речей.

Наявність: В НАЯВНОСТІ
Наборы для покраски
Click to order
Оформление заказа
Total: 
Стоимость доставки согласно тарифам Новой почты или других перевозчиков.
E-mail
Телефон
Вам перезвонить для подтверждения?
Нажимая на кнопку, вы даете согласие на обработку персональных данных и соглашаетесь c политикой конфиденциальности