Серія Premium "Ultra plus black" ультра плюс чорна високотемпературна фарба-барвник для тканини одягу, 30 г

Pr-001-ultra-1
135,00
грн
Наявність: ЗАКІНЧУЄТЬСЯ

Інструкція з фарбування текстилю за 90 градусів:

1. За t 90 градусів можна фарбувати тканини, до складу яких входять натуральні волокна: бавовна, віскоза, льон.

2. Якщо тканина має у своєму складі великий відсоток синтетичних волокон, то колір може бути менш насиченим.

3. Важливо! 100% синтетика не фарбується!

4. Перед фарбуванням речі необхідно випрати та видалити плями (плями жиру, клею, жуйки, фарби і т. д.) Сліди відбілювача, білизни важко піддаються фарбуванню. У таких випадках необхідно збільшити дозування барвника та час фарбування.

5. За наявності у виробах в'язаних елементів, (трикотажних гумок манжет, горловини), щоб уникнути деформації, температуру фарбування необхідно зменшити до 60 градусів.

6.Для виробу вагою 500 г води необхідно 5-7 л, 10 г барвника. Щоб підтонувати, освіжити колір виробу, необхідно 10 г фарбника на 500 г сухої ваги тканини, якщо виріб необхідно кардинально перефарбувати в інший колір, то барвника необхідно 20-30 г на 500 г тканини.

7. При фарбуванні виробів у ємності необхідно нагріти воду до потрібної температури, додати барвник, добре перемішати до повного розчинення і тоді можна занурювати виріб. Якщо нема в наявності термометра для вимірювання температури води, то визначити 90 градусів можна за першими ознаками закипання (перші пухирці). Кип'ятити річ не треба!
Час фарбування 30 хвилин. Для рівномірного фарбування виріб під час фарбування необхідно постійно помішувати.

8.Щоб уникнути подальшого линяння виробів після фарбування необхідно добре відполоскати 3-4 рази до прозорої води.

9. При фарбуванні виробів у пральній машині програму вибираємо «Бавовна 90-95 градусів» Важливо! Вибрати програму без попереднього замочування.
Барвник кладемо безпосередньо в барабан, завантажуємо виріб, вивернуте на виворот. Барвник не фарбує сам барабан та гумовий ущільнювач. Після фарбування пральну машинку прогнати вхолосту (без речей) з пральним порошком на програмі бавовна 40-60 градусів.

10. Пофарбовані речі у майбутньому необхідно прати окремо від світлих речей.

Вес: 30 г

Наборы для покраски